Eduscho Téma Grande

Facebook aplikácia, ktorá ti pomôže nájsť si toho správneho kávičkára do partie. Aplikácia navrhne kávičkárov podľa počtu funpage spoločných s tvojimi. Voalá ... parťák so spoločnými záujmami je vyhľadaný :).
Spolupráca s shifter.sk.

OVEROVAČ DOMÉN - ANDROID

Spoločnosť WEBGLOBE, s.r.o. je jednou z popredných poskytovateľov webhostingu v Slovenskej republike. Android aplikácia "Overovač domén" je mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje zákazníkom spoločnosti overiť dostupnosť domény a následne jej objednanie.

OVEROVAČ DOMÉN - FB aplikácia

Spoločnosť WEBGLOBE, s.r.o. je jednou z popredných poskytovateľov webhostingu v Slovenskej republike. Aplikácia "Overovač domén" slúži pre jednoduché overenie voľnosti domény a následne objednanie. Takáto jednoduchá aplikácia vďaka svojej užitočnosti propaguje značku firmy WEBGLOBE.

TOPREALITY.SK

Facebook aplikácia pre klienta TopReality.sk ktorá na základe RSS zobrazuje v záložke aktuálne realitné inzeráty. Záložku si môžu partneri nakonfigurovať podľa svojich predstáv a umiestniť na svoju funpage.

NESTVILLE WHISKY

Facebook aplikácia pre podporu produktov Nestville Whisky a alternative VODKA. Do aplikácie vkladá užívateľ získaný kód a aplikácia následne vyhodnotí či je výherný.

B2Bportal.sk

V tejto webovej aplikácii, môžu podnikatelia jednoducho vystavovať faktúry, evidovať zákazníkov, tovar, náklady, dodávateľov sledovať aktivity s jednotlivými zákazníkmi a mnoho iného.

DOTAZNICEK.SK

Dotazníkový systém pre študentov a firmy. Tento systém umožňuje vytvoriť si dotazník v online prostredí a následne odkaz na tento dotazník rozposlať respondentom. Systém automaticky vyhodnocuje výsledky dotazníka a vytvára prehľadné grafy.

PRETVOR SI SVOJE KDH

Aplikácia chce vtipným spôsobom poukázať na to, že ak KDH chce byť zaujímavé pre súčasného voliča a najmä mladého voliča. Aplikácia chce vyjadriť, že v KDH sú aj iní ľudia, ktorí sú viac avantgardní ako bolo doteraz zvykom.

BabyStaff.sk

BABYSTAFF je dámska kolekcia streetwearovej značky AMSTAFF, ktorej výrobcom je firma Amstaff Wear GmbH v Berlíne

123ubytovanie.sk - FB záložka

Facebook záložka s ponukou ubytovania z portálu 123ubytovanie.sk.