TOPREALITY.SK

Facebook aplikácia pre klienta TopReality.sk ktorá na základe RSS zobrazuje v záložke aktuálne realitné inzeráty. Záložku si môžu partneri nakonfigurovať podľa svojich predstáv a umiestniť na svoju funpage.

OVEROVAČ DOMÉN - ANDROID

Spoločnosť WEBGLOBE, s.r.o. je jednou z popredných poskytovateľov webhostingu v Slovenskej republike. Android aplikácia "Overovač domén" je mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje zákazníkom spoločnosti overiť dostupnosť domény a následne jej objednanie.

BabyStaff.sk

BABYSTAFF je dámska kolekcia streetwearovej značky AMSTAFF, ktorej výrobcom je firma Amstaff Wear GmbH v Berlíne

123ubytovanie.sk - FB záložka

Facebook záložka s ponukou ubytovania z portálu 123ubytovanie.sk.

PRETVOR SI SVOJE KDH

Aplikácia chce vtipným spôsobom poukázať na to, že ak KDH chce byť zaujímavé pre súčasného voliča a najmä mladého voliča. Aplikácia chce vyjadriť, že v KDH sú aj iní ľudia, ktorí sú viac avantgardní ako bolo doteraz zvykom.

OVEROVAČ DOMÉN - FB aplikácia

Spoločnosť WEBGLOBE, s.r.o. je jednou z popredných poskytovateľov webhostingu v Slovenskej republike. Aplikácia "Overovač domén" slúži pre jednoduché overenie voľnosti domény a následne objednanie. Takáto jednoduchá aplikácia vďaka svojej užitočnosti propaguje značku firmy WEBGLOBE.

Eduscho Téma Grande

Facebook aplikácia, ktorá ti pomôže nájsť si toho správneho kávičkára do partie. Aplikácia navrhne kávičkárov podľa počtu funpage spoločných s tvojimi. Voalá ... parťák so spoločnými záujmami je vyhľadaný :).
Spolupráca s shifter.sk.

DOTAZNICEK.SK

Dotazníkový systém pre študentov a firmy. Tento systém umožňuje vytvoriť si dotazník v online prostredí a následne odkaz na tento dotazník rozposlať respondentom. Systém automaticky vyhodnocuje výsledky dotazníka a vytvára prehľadné grafy.

NESTVILLE WHISKY

Facebook aplikácia pre podporu produktov Nestville Whisky a alternative VODKA. Do aplikácie vkladá užívateľ získaný kód a aplikácia následne vyhodnotí či je výherný.

B2Bportal.sk

V tejto webovej aplikácii, môžu podnikatelia jednoducho vystavovať faktúry, evidovať zákazníkov, tovar, náklady, dodávateľov sledovať aktivity s jednotlivými zákazníkmi a mnoho iného.